Nieruchomości za kryptowaluty

Dołącz do społeczności wizjonerów, twórców, przedsiębiorców i inwestorów budujących nowy model życia.

Luksusowe nieruchomości 
na Dominikanie

Położona w północno-wschodnim regionie Republiki Dominikańskiej, Samana jest ukrytym klejnotem Karaibów.
Ze swoimi dziewiczymi plażami, spektakularną linią brzegową i egzotyczną przyrodą, jest naturalnym sanktuarium dobrego samopoczucia.

Grupa Samana kontroluje ponad 4000 hektarów ziemi i oferuje nie tylko możliwości mieszkaniowe i inwestycyjne, ale także możliwość kształtowania osobowości jednego z najbardziej ekscytujących miejsc na Ziemi.

Z dala od świata,
z dostępem do technologii

Czy chciałbyś znaleźć miejsce do pracy z widokiem za milion dolarów, zanurzone w naturze i z dala od pośpiechu wielkich miast, a jednocześnie z ultraszybkim połączeniem ze światem? Czy nie byłoby to niesamowite uczucie rozpocząć dzień od treningu na własnej siłowni, zajęć jogi lub kąpieli w basenie... a może kąpieli w morzu z delfinami lub wielorybami?

Życie na Samanie

Samana to region świata, w którym można doświadczyć wszystkiego, co życie ma do zaoferowania. Weź głęboki oddech i ciesz się bogactwem natury. Ciesz się nietkniętymi plażami, spektakularną linią brzegową, serpentynami tras widokowych i egzotyczną przyrodą w tym sanktuarium ukojenia.

Galeria

Za wszystko zapłacisz w krypto

Ceny apartamentów zaczynają się już od 100 000 USDT.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Porozmawiajmy.
Copyright © 2023
Interior Capital spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Sokolniczej 7/17 lok. 6. NIP: 8971863222, REGON: 382390433
ZOSTAŃ Z NAMI
phone-handsetsmartphonemenucheckmark-circle